Лісівник з Черкащини отримав відзнаку РНБО України

Анатолія Тенера, водія автотранспортних засобів Монастирищенського лісництва філії "Уманське лісове господарство" ДП "Ліси України", сьогодні нагородили. 

За особисту мужність і самовідданість під час виконання військових обовʼязків лісівнику присвоєно відзнаку Ради національної безпеки і оборони України  - нагрудний знак "Захиснику України".
 
Наприкінці жовтня Анатолію виповниться 31 рік. За ці роки лісівник пройшов великий шлях. Встиг двічі стати на захист суверенітету нашої держави. У 2014-2015 роках брав участь у бойових діях в зоні проведення антитерористичної операції.
 
У 2021 році прийшов на роботу у Монастирищенське лісництво.Та повномасштабне вторгнення знову поставило цивільне життя на паузу. Тож 24 лютого Анатолій знову став на захист української землі, сімʼї і рідних. 
 
Воював чоловік у складі 30-ї окремої механізованої бригади. Обороняв Донецький напрям - Рубіжне, Лисичанськ, Бахмут. 
У жовтні минулого року воїна демобілізували і він знову повернувся до роботи у Монастирищенському лісництві філії "Уманське лісове господарство", де і продовжує працювати на благо лісу.
 
За час роботи у лісництві зарекомендував себе принциповим, відповідальним і сумлінним працівником.
 
Також Анатолій - багатодітний батько, разом з дружиною виховують пʼятеро дітей - чотирьох донечок і сина. Поки чоловік стояв на передовій, дружина переживала і сама справлялась з дітьми. Звісно ж, трохи допомагали батьки.
 
Вітаємо нашого колегу. Ця відзнака повністю заслужена. Завдяки Анатолію і його побратимам ми тут можемо працювати і примножувати ліси.
Бажаємо лісівнику сил, натхнення і подальших звершень.

Надрукувати   E-mail

Популярні матеріали