На Уманщині відбулись тактичні навчання з гасіння лісової пожежі

Одним із основних етапів підготовки до пожежонебезпечного періоду є практичні навчання з гасіння умовної лісової пожежі спільно з підрозділами ДСНС України. Такі навчання підвищують рівень професійної підготовки особового складу та покращують взаємодію підрозділів між собою.
 
Днями на базі Монастирищенського лісництва філії "Уманське лісове господарство" відбулись тактико-спеціальні навчання. Лісівники спільно з вогнеборцями 5-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Черкаській області відпрацювали спільні дії у випадку виявлення загорання у хвойному насадженні.
 
До навчань було залучено 59 чоловік особового складу: 15 працівників державної лісової охорони філії і 34 вогнеборці. Задіяли 4 одиниці техніки: два трактори з плугом ПКЛ-70 та культиватором КЛМ 1,7 і дві автоцистерни підвищеної прохідності. 
 
Спільні навчання лісівники та рятувальники проводять щорічно, щоб у разі загорання обидва відомства могли оперативно зреагувати та ліквідувати пожежу. В польових умовах відпрацьовуємо ефективність застосування техніки та інших засобів пожежогасіння.

Надрукувати   E-mail

Популярні матеріали