Оберігаємо дітей не лише сьогодні - завжди!

Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день захисту дітей. І поки підступний ворог атакує країну балістичними ракетами і вбиває наших дітей, ми захищаємо і оберігаємо їх.
 
Діти - втілення безмежної, ще не зіпсованої щирості. Саме в дітях наше продовження та сподівання на краще майбутнє.
 
У віданні лісівників Центрального лісового офісу перебувають підшефні інтернатні заклади та заклади соціального захисту дітей. Щороку, вже як незмінна традиція, лісівники готують подарунки вихованцям закладів.
 
Цей рік не став виключенням, працівники філії "Уманське лісове господарство" завітали в комунальні заклади освіти і соціального захисту дітей. Принесли дітям подарунки, фрукти, солодощі та чудово провели час під час спілкування з дітворою. Також надали потрібний спортивний інвентар та засоби для комфорту діток.
Одному із закладів подарували модель пожежного авто, щоб малюки вчились пожежній безпеці і пізнавали світ. 
Загалом відвідали 6 закладів.
 
Лісівники постійно допомагають навчальним закладам і є частими гостями у дітей, тож вихованці чудово знають лісівників і завжди з нетерпінням чекають на візит.
 
"Важливо робити добрі справи. Наш обовʼязок як громадян піклуватись про дітей, робити все для їх захисту. Особливо в цей день важливо створити моменти щастя і відчуття безпеки. Бажаємо усім діткам безтурботного дитинства, добра, здоровʼя і мирного неба! Дякуємо ЗСУ за можливість робити добрі справи", - зазначає директор Центрального лісового офісу Олександр Дзюбенко.

Надрукувати   E-mail

Популярні матеріали