Підвищуємо обізнаність населення щодо правил поводження з вогнем - на Уманщині відбувся профілактичний рейд

Під час пожежонебезпечного періоду, окрім безпосередніх обовʼязків лісівників з охорони та облаштування лісових масивів протипожежним захистом, важливим стає і системне оповіщення громадян та проведення профілактичної роботи щодо заборони відвідування лісів, спалювання сухої рослинності та правил поводження з вогнем.

 
Протягом усього пожежонебезпечного періоду філії Центрального лісового офісу регулярно здійснюють рейди серед населення. 
 
Державна лісова охорона філії "Уманське лісове господарство" нещодавно здійснила рейд лісовими масивами прилеглими до населених пунктів, рекреаційними пунктами та проводили розʼяснювальну роботу з громадянами щодо пожежонебезпечного періоду. Рейд провела мобільна рейдова група Собківського лісництва спільно з працівниками місцевого підрозділу ДСНС України.
 
Щоразу, в рамках розʼяснювальної роботи, нагадуємо жителям про правила поводження з вогнем, заборони відвідування лісів під час пожежонебезпечного періоду, попереджаємо про відповідальність та наслідки, які може тягнути за собою необережне поводження з вогнем, розпалювання вогнищ в екосистемах чи поруч з ними. Памʼятки з правилами поведінки під час пожежонебезпечного періоду залишаємо, щоб громадяни могли розповісти рідним та знайомим.
 
Завдяки постійній роботі в цьому напрямку помічаємо, що все менше людей порушують заборону відвідування лісів та багато утримуються від дикого відпочинку в лісі, натомість обирають комфортне дозвілля на спеціально облаштованих рекреаційних пунктах.

Надрукувати   E-mail

Популярні матеріали