Уманські лісівники вручили диплом FOREST RECOVERY Тальнівській громаді

В рамках міжнародного проєкту FOREST RECOVERY, який започаткувало ДП "Ліси України", лісівники Черкащини відзначають громади, з якими вдалось врятувати самосійні ліси чи збільшити землі для створення нових лісів.

 
Так, лісівники філії "Уманське лісове господарство" вручили міжнародний диплом FOREST RECOVERY Тальнівській міській територіальній громаді.
Завдяки співпраці з громадою лісівникам вдалось врятувати 46,6 га самосійних лісів. Тепер ці ліси перебувають під належною охороною лісівників. 
 
З нагоди вручення диплому лісівники та представники громади садили ліс. Висаджували сіянці дуба звичайного у Потаському лісництві.
 
"Самосійні ліси не мають юридичного статусу, тобто не охороняються законом. Ми, як громада, яка вболіває за здорову екологію і правильне використання наших земель, розуміємо, що найкраще з цими землями впораються лісівники. А сьогодні ми ще й висаджували ліс всі разом. Тож ми сприяємо не тільки збереженню лісів, а й примножуємо їх", - зазначає голова Тальнівської міської територіальної громади Василь Сідько.
 
Відомості про кожну громаду, яка співпрацює з лісівниками у напрямку порятунку і примноження лісів, ми передаємо нашим міжнародним партнерам Eustafor та Forest Europe. 
 
Тож запрошуємо громади разом відновлювати екологію країни, берегти і примножувати ліси, адже саме вони і є джерелом чистого повітря і здоровʼя.

Надрукувати   E-mail

Популярні матеріали