💚Уманські лісівники завітали з подарунками у підшефні інтернатні заклади з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

В Україні День захисту дітей відзначають з 1998 року, а у світі з 1950-го року. Цей важливий день вкотре нагадує про те, що потрібно робити все можливе для безпеки й захисту наших дітей, забезпечення гідної освіти та відпочинку.

Філії Центрального лісового офісу допомагають підшефним інтернатним закладам та закладам соціального захисту дітей протягом усього року, та особливо важливо приділити увагу діткам у ці дні. Тож, щороку, не зраджуючи традиціям, лісівники готують подарунки вихованцям.

Днями працівники філії "Уманське лісове господарство" завітали у шість інтернатних закладів та закладів соцзахисту дітей. Відвідали: 🔸 КЗ "Уманський навчально-реабілітаційний центр" 🔸 "Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей" м. Умань 🔸 КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради" 🔸 КЗ "Бабанська спеціальна школа Черкаської обласної ради" 🔸 Монастирищенський ліцей-інтернат 🔸 Ладижинський дитячий будинок-інтернат

🎁Загалом привітали майже 700 дітей. Вручили різноманітні подарунки: спортивний інвентар, канцтовари, необхідні побутові речі, солодощі, фрукти, та інші необхідні засоби для комфорту дітей.

Всі діти завжди чекають на візит лісівників, люблять спілкуватись і залюбки розповідають про свої справи та успіхи. А ми раді бути причиною їх щирої радості і незабутніх спогадів.

💚Мирного неба й захисту всім нашим дітям і кожному з нас.


Надрукувати   E-mail

Популярні матеріали