За порятунок самосійних лісів громаду з Черкащини відзначили дипломом FOREST RECOVERY

Важливим етапом у відновленні оптимальної лісистості України є ідентифікація і порятунок самосійних лісів. Такі ліси здебільшого зʼявляються на землях сільськогосподарського призначення не мають юридичного статусу лісу. Відповідно, відсутній будь-який нагляд і охорона, а при здачі в оренду недобросовісним господарникам взагалі існує ризик їх знищення задля ведення сільськогосподарських робіт.

 
Тож вже кілька років поспіль лісівники працюють з місцевими громадами задля виявлення і порятунку таких лісів.
 
Співпрацюючи з Монастирищенською міською громадою філії "Уманське лісове господарство" вдалось врятувати 16,4 га самосійних лісів на Черкащині.
 
Нещодавно за свою екосвідому позицію та прагнення зберегти природню лісистість Черкащини Монастирищенська міська громада отримала міжнародний диплом FOREST RECOVERY.
 
"За цей час нам вдалось налагодити співпрацю з двома громадами, і завдяки виконаній роботі ми врятували 63 гектари самосійних лісів. Наразі працюємо також і з іншими громадами, в межах яких знаходиться наша філія і сподіваємось, що матимемо подальші успіхи. Збереження і примноження лісів це справа кожного громадянина тож ми впевнені, що громади не стоятимуть осторонь, а сприятимуть нам", - розповідає головний лісничий філії "Уманське лісове господарство" Андрій Бондар.
 
Запрошуємо усі територіальні громади долучатись до важливої спільної місії порятунку та примноження лісів України.
 
Давайте разом творити краще майбутнє для нашої держави.

Надрукувати   E-mail

Популярні матеріали